Ridnashkola - електронні книги
Шахова абетка: робочий зошит

Шахова абетка: робочий зошит

код: Д514001У
автор:

Вінниченко О.В., Дерипаско Г.М.

Шахова абетка : робочий зошит / О. В. Вінниченко, Г. М. Дерипаско. — Х. : Вид-во «Ранок», 2015. — 32 с. — (Серія «Варіативна складова»). ISBN 978-617-09-2598-5.
Робочий зошит «Шахова абетка» створений відповідно до вимог варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти — освітньої лінії «Шахи». Зошит приваблює різноманітністю тем, виразним і яскравим художнім оформленням, наявністю не лише навчального матеріалу, а й практичних графічних завдань з поясненнями та підказками і для дітей, і для дорослих. Працюючи над зошитом, дитина отримуватиме не тільки бажані знання з теорії й тактики шахової гри рівня шахіста-початківця, але й розвиватиме увагу, просторову уяву, логічне мислення та пам’ять. Видання призначене для дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та дорослих, які не мають спеціальної підготовки, але прагнуть допомогти дитині опанувати ази шахової гри.
УДК 791(076.5)
ББК 75.582 

1.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF