Календарне планування для ЗНЗ з українською мовою навчання. 4 клас

код: Н900956У

Лиженко Вікторія Іванівна

Календарне планування для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас / Уклад. А. А. Назаренко.— Х. : Видавництво «Ранок», 2015. — 104 с.
ISBN 978–617–09–2570–1
Календарне планування складено відповідно до Програм Міністерства освіти і науки України (2011 р., зі змінами), рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Мета посібника — допомогти вчителеві спланувати уроки рідної (української) мови, читання, математики, курсу «Я у світі», природознавства, інформатики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, фізичної культури, основ здоров’я.
Кількість годин на вивчення розділів і тем є орієнтовною, оскільки за вчителем зберігається право на її корегування з урахуванням специфіки конкретного класу і школи.
Призначено для вчителів початкової школи.
УДК 37.091.214 (073)
ББК 74.202