Календарне планування для творчого вчителя для ЗНЗ з навчанням російською мовою. 2 клас

код: Н901013У

Діптан Наталія Володимирівна, Назаренко Антоніна А

Календарне планування для творчого вчителя для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 2 клас / Уклад. Н. В. Діптан, А. А. Назаренко, В. І. Лиженко. — Х.: Вид-во «Ранок», 2015. — 96 с.
ISBN 978–617–09–2581-7
Календарне планування складено відповідно до нових (2011 р. зі змінами) Програм Міністерства освіти і науки України, рекомендованих для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. Мета посібника — допомогти вчителеві спланувати уроки російської мови, літературного читання, математики, природознавства, української мови, курсів «Основи здоров’я» і «Інформатики», образотворчого мистецтва, трудового навчання, фізичної культури.
Кількість годин на вивчення розділів і тем є орієнтовною, оскільки за вчителем зберігається право на її корегування з урахуванням специфіки конкретного класу й школи.
Призначено для вчителів початкової школи.
УДК 37.091.214 (073)
ББК 74.202