Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумков

код: И490011УА

Коса І. Т.

Англійська мова. 9 клас. Орієнтовні зразки екзаменаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації / І. Т. Коса, Ю. А. Задубняк, С. В. Мясоєдова, Л. В. Пащенко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2015. — 64 с .
ISBN 978-617-09-2260-1
Посібник укладено відповідно до нових вимог Міністерства освіти і науки України до проведення державної підсумкової атестації у 2015 році (наказ МОНУ від 20.02.2015 № 192).
Видання містить 30 варіантів тестів, кожен з яких складається з трьох частин: читання, використання мови й писемне мовлення. Всі тести мають різний рівень складності, тож вчитель зможе дібрати варіанти підсумкових контрольних робіт на власний розсуд. Посібник вміщує методичні рекомендації МОНУ й інструктивний лист щодо проведення ДПА у 2014-2015 навчальному році.
Вчитель може безкоштовно скачати додаткові варіанти контрольних робіт, а також ознайомитися з Критеріями оцінювання атестаційних завдань МОНУ на сайті — www.e-ranok.com.ua*.
Для учнів 9-х класів загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладів, вчителів англійської мови.
УДК [57: 371.388](076.1)
ББК 74.262.8
*Для завантаження електронного додатка:
1. Перейдіть на сторінку http://e-ranok.com.ua/free-download.html
2. Уведіть код 490011
3. Натисніть кнопку «Завантажити»