код: Л0616У

Власов В. С.

Історія України. 11 клас: збірник завдань для підготовки підсумкових контрольних робіт / В. С. Власов. — Київ: Літера ЛТД, 2015. — 64 с.
ISBN 978-966-178-577-8
У збірнику вміщено завдання для проведення підсумкових контрольних робіт з історії України для 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Пропоновані завдання мають на меті перевірити та оцінити рівень сформованості історичної компетентності випускників. Збірник підсумкових контрольних робіт містить 10 варіантів. Кожен із варіантів складається з 12 завдань різної форми. Завдання укладено відповідно до вимог до загальноосвітньої підготовки учнів, передбачених чинною навчальною програмою з історії України.
До збірника пропонується електронний додаток з двома варіантами завдань, які можна роздрукувати для проведення підсумкової контрольної роботи.
Призначено для учнів 11 класу та вчителів історії.
ББК 74.266.3
УДК 930:371.275(076.1)