Українська мова. 4 клас. Збірник завдань для підготовки до підсумкових контрольних робіт (для рос. ш

код: Н508005У

Панова Наталія Володимирівна, Черкасова Антоніна А

Українська мова. 4 клас. Збірник завдань для підготовки до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою / Н. В. Панова, А. А. Черкасова. — Х. : Вид-во «Ранок», 2015. — 32 с. + 32 с. (додат.).
ISBN 978-617-09-2235-9
Посібник містить 8 комбінованих контрольних робіт у двох варіантах для підготовки до підсумкових контрольних робіт з української мови в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.
Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четверокласник протягом навчального року і спрямовані на перевірку знань із мови і мовленнєвих умінь.
Також посібник містить безкоштовний додаток, у якому зібрано 8 контрольних робіт у двох варіантах.
Призначений для вчителів та учнів початкової школи.
ББК 74.268.1Укр