Ridnashkola - електронні книги
Захоплива фізична наука

Захоплива фізична наука

код: Т12935У
автор:

Фейгін О. О.

Фейгін О. О.
Ф36 Захоплива фізична наука / О. О. Фейгін.— Х.: Вид-во «Ранок», 2013.— 176 с., [16] с. кол. іл.: іл.— (Серія «Популярно про складне»).
ISBN 978-617-09-0064-7
У книзі в популярній формі розповідається про вузлові проблеми виникнення та розвитку наукових уявлень сучасної фізики і космології. Описуються особливості фізичної картини навколишнього світу, включаючи різноманітні сценарії розвитку об’єктивної реальності у Всесвіті. У контексті останніх досягнень фізики й астрономії аналізуються загальні принципи побудови та еволюції об’єктивної реальності мультисвіту, спроби створення загальної теорії темної матерії та темної енергії, об’єднання всесвітніх та надмікроскопічних масштабів на основі квантової механіки.
Книга розрахована на учнів, їхніх учителів та всіх читачів, які цікавляться сучасними уявленнями та гіпотезами про побудову й еволюцію навколишньої фізичної реальності.
УДК 530.1
ББК 22.3 

30.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF