Виховна година. 2 клас

код: О18538У

Шалімова Л. Л.

Виховна година. 2 клас / Л. Л. Шалімова. — Х.: Видавництво «Ранок», 2013. — 176 с. — (Серія «Наш клас»).
ISBN 978–617–09–0872–8
У виданні представлені розробки тематичних виховних годин з учнями 2-го класу. Мета посібника — допомогти класоводу урізноманітнити і збагатити власну педагогічну діяльність, згуртувати колектив класу, виховати в учнів духовні чесноти, подати необхідну інформацію в цікавій і невимушеній формі.
Ця книга стане цінним помічником для вчителя, який прагне тематично збагатити виховні години, організувати дружні стосунки між дітьми, налаштувати їх на творчість.
Посібник рекомендовано на допомогу класоводам загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.
ББК 74:200.58

*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.