Батьківські збори. 1 клас

Шалімова Л. Л.

Батьківські збори. 1 клас / Л. Л. Шалімова. — Х.: Видавництво «Ранок», 2012. — 160 с. — (Наш клас).
ISBN 978–966–794–155–0
Видання пропонує розробки тематичних батьківських зборів для 1-го класу. Мета посібника — допомогти учителеві налагодити щирі та позитивні відносини з батьками своїх учнів, визначити ефективні методи роботи з дітьми, згуртувати дорослих у спільному подоланні труднощів першого навчального року тощо.
Ця книга обов’язково стане в пригоді вчителеві, який розпочинає знайомство й роботу з новим класом, оскільки в ній, окрім безпосередніх розробок зборів, є слушні поради щодо спілкування з батьками учнів, організації роботи батьківського комітету. А корисна добірка анкет, пам’яток та психологічних тестів також може бути використана педагогом у роботі з родинами учнів.
Посібник рекомендовано на допомогу класоводам загальноосвітніх навчальних шкіл усіх рівнів.
УДК 37.018.264
ББК 74.205