Виховна робота в школі: тренінги для вчителів.

Кондратова Л. Г.

Виховна робота в школі: тренінги для вчителів. — Х.: Вид-во «Ранок», 2013. — 160 с. — (Наша школа). — 1 електрон. опт. диск (СD-ROM)
ISBN 978-617-09-0465-2
Пропонований посібник укладено за матеріалами програми «Основні орієнтири виховання учнів 1—11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України». Він містить програму спецкурсу-тренінгу для вчителів з оновлення форм і методів виховної роботи в школі та докладні розробки занять. До посібника додається оптичний електронний диск, практичні матеріали якого, безумовно, стануть у пригоді керівникові тренінгових занять.
Видання рекомендовано методичним службам шкільних методичних об’єднань та керівникам з виховної роботи загальноосвітніх шкіл усіх рівнів.
УДК 159.922:376
ББК 88.8