Необхідно всім малятам звуки чітко вимовляти

код: О16618У

Боровик І. Г.

Необхідно всім малятам звуки чітко вимовляти /І. Г. Боровик. — Х.: Видавництво «Ранок», 2009. — ??? с. — (Бібліотека логопеда-практика)
ISBN 978–966–672–735–3
У книжці представлено оригінальну авторську методику розвитку артикуляційної моторики, що ґрунтується на поєднанні віршованих текстів, дидактичного ілюстративного матеріалу та ігрових прийомів. Доведено, що інформація, викладена у віршованій формі, викликає у малюків жвавий інтерес та значно активніше засвоюється ними. Спеціальні вірші корекційного спрямування не тільки створюють сприятливу атмосферу для набуття у дітей сталих навичок правильної артикуляції, а й стимулюють
розвиток слухо-мовленнєвої пам’яті, зорової уваги, міміки, сили й висоти голосу. Окрім того, дана методика дозволяє підтримувати у дітей позитивний емоційний стан, сталий інтерес до занять.
Системність занять обов’язково принесе результат: дитина оволодіє комплексом необхідних артикуляційних навичок, активізується її увага до мовлення, що необхідно для вироблення чіткої, красивої дикції.
Для логопедів, вихователів, учителів, батьків та всіх тих, хто зацікавлений у гармонійному розвитку дітей.
УДК 616.89-008.434
ББК 74.3