Вимовляйчик: Вчуся вимовляти звук Л.

код: Н14468У

Рожнів В. М.

Р62 Вимовляйчик: Вчуся вимовляти звук Л. — Х.: Вид-во «Ранок», 2012. — 32 с., іл.
ISBN 978-611-540-950-1
Посібник розроблений для роботи з дітьми, які вчаться вимовляти звук [л]. Він містить ефективні логопедичні вправи для усунення проблем усного та писемного мовлення. На сторінках цього логопедичного зошита дітям пропонується малювати, писати (або друкувати) склади й слова, дописувати речення, читати (або повторювати за дорослим), учити напам’ять віршики, скоромовки, відгадувати загадки тощо. Усі завдання мають навчально-розважальний характер, орієнтовані на подолання мовних труднощів, автоматизацію звуковимови, розвиток зв’язного мовлення, розширення словникового запасу дитини.
Посібник призначений для молодших школярів, їхніх батьків, логопедів, учителів початкової школи.
ББК 74.3я71