Ridnashkola - електронні книги
Дихаємо правильно — легко розмовляємо. (Бібліотека логопеда-практика)

Дихаємо правильно — легко розмовляємо. (Бібліотека логопеда-практика)

код: О6631У
автор:

Боровик І. Г.

Боровик І. Г.
Б82 Дихаємо правильно — легко розмовляємо / І. Г. Боровик. — Х.: Видавництво «Ранок», 2012. — 64 с. — (Бібліотека логопеда-практика).
ISBN 978–966–672–739–1
Вправи з розвитку мовленнєвого дихання — дуже важливі для зміцнення дихальної мускулатури, вироблення гарної дикції та оволодіння усвідомленим, виразним читанням. Мета даної книжки — навчити дітей керувати своїм диханням у процесі мовлення. Автором створено понад 50 віршів для системи дихальних тренувальних вправ. За змістом більшості віршів дуже легко розіграти невеличку сценку або, розподіливши ролі, розгорнути маленьку сюжетно-рольову гру, груімітацію. Деякі твори можна використати як фізкультхвилинки, логоритмічні та психогімнастичні вправи, вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук. Це сприяє координації мовленнєвого дихання з рухами, мімікою, артикуляцією, загальною моторикою.
Книжка стане в пригоді логопедам, вихователям, учителям початкових класів та батькам, які прагнуть допомогти своїй дитині виправити мовленнєві недоліки.
УДК 616.89-008.434
ББК 74.3
 

10.00 грн.
*одразу вказуйте свою електронну пошту:
На сторінці з повідомленням про успішну оплату є посилання Вернуться на сайт, яке потрібно натиснути, щоб перейти на сторінку з можливістю завантаження книг.


Встановити програму AdobeReader

Встановити програму Менеджер ліцензій PDF OwnerGuard License Manager

* Як користуватися книгами в захищеному форматі *PDF