Порадник учителя. 1 клас

Шалімова Л. Л.

Ш-18 Порадник учителя. 1 клас / Л. Л. Шалімова. — Х.: Видавництво «Ранок», 2012. — 160 с. — (Наш клас).— 1 електрон. опт. диск (CD-ROM)
ISBN 978–617–09–0204–7
Пропонований посібник містить матеріали з теорії організації навчально-виховної роботи вчителя початкової школи, слушні рекомендації щодо ефективного впровадження в педагогічну діяльність методу проектів, практичні розробки виховних заходів для першокласників і педагогічні консультації для їхніх батьків. Також у книзі вчитель знайте цікавий практичний матеріал (вірші, загадки, ігри), що стануть у пригоді під час організації навчання та дозвілля учнів. До посібника додається електронний оптичний диск, на якому розміщені офіційна документація, форми для організації класної роботи педагога та шаблони-приклади електронних презентацій батьківських зборів. Видання рекомендовано вчителям початкової школи.
УДК 373.31:37.018.264
ББК 74.200.58