Вироби з природного матеріалу

код: Б11878У

Бондар І. Р.

Вироби з природного матеріалу. — Тернопіль–Харків: Видавництво «Ранок», 2010. — 96 с. — (Серія «Шкільний гурток»).
ISBN 978–611–540–529–9
Збірник містить програму занять гуртка виробів з природних матеріалів: жолудів, шишок, листя, моху, соломи, камінчиків, квітів тощо. З матеріалів, зібраних дітьми власноруч, можна виготовити оригінальні і неповторні вироби, які стануть окрасою будь-якого дому, несподіваним подарунком, яскравою знахідкою. З допомогою матеріалів цієї збірки можна не тільки виховувати в учнів любов до природи і всього прекрасного, а й розвинути здібності школярів, знайти талант у кожній дитині. Для керівників гуртків, школярів, батьків.
УДК 746.1/746.5
ББК 74.200.58