Школа малювання

код: Р14579У

Уклад. О. І. Стадник

Школа малювання / Уклад. О. І. Стадник. — Х.: Видавництво «Ранок», 2011.— 128 с.: іл.
ISBN 978-966-08-5509-0.
Ви хочете, щоб ваша дитина навчилася малювати? Із книгою «Школа малювання» зробити це легко та просто! Вона призначена для юних художників будь-якого рівня підготовки. Тут дитина знайде прості поради стосовно того, як намалювати свійських і диких тварин, динозаврів, драконів, воїнів, принцес, героїв улюблених казок, а також різноманітні види транспорту. Яскраві ілюстрації допоможуть краще зрозуміти і засвоїти запропоновані уроки малювання. Докладні ескізи відтворюють підготовчі етапи побудови малюнка. Для всіх, хто захоплюється малюванням.

ББК 85.121