Батьки і початкова школа: Партнерство заради дитини

код: Н7324У

Вєтрова С. Є.

Батьки і початкова школа: Партнерство заради дитини. — Х.: Вид-во «Ранок», 2009. — 160 с. — (Педагогічна майстерня).
ISBN 978-966-672-341-6
У посібнику запропоновано програму педагогічних занять з батьками учнів початкових класів, створену творчою групою педагогів НВК «Гармонія» та апробовану у даному навчальному закладі протягом 2003–2007 pр. Окрім теоретичного обґрунтування проблеми педагогізації батьків, в ній розглянуті актуальні питання щодо формування морально-ціннісних взаємин з дітьми в сучасній українській родині та окреслені шляхи і засоби підвищення психолого-педагогічної культури батьків. Крім розробок занять, сценаріїв родинних свят, конспектів лекцій для батьків, батьківських зборів і психологічних тренінгів, посібник містить кілька корисних додатків. Призначений для вчителів початкової школи, методистів та студентів вищих педагогічних навчальних закладів.
ББК 84 (4Укр) + 74.200